Меню
Єдиний колл-центр 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22
сб-нд: з 8 до 20
ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

ИВР і Федерація легкої атлетики України: співпраця розпочато

  1. IVR
  2. Новини
  3. ИВР і Федерація легкої атлетики України: співпраця розпочато

Інститут вертебрології і реабілітації відвідали поважні гості - президент Федерації Легкої Атлетики України, перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул і державний тренер з легкої атлетики В'ячеслав Тіртішнік.
 
ИВР і Федерація легкої атлетики України
 
Метою цієї зустрічі було досягнення остаточних домовленостей про підписання договору про співпрацю.

Важливість такого кроку з обох сторін не викликає сумнівів. Професійний спорт завжди потребує особливої ​​турботи про здоров'я спортсменів, в легкій атлетиці це, перш за все, здоров'я опорно-рухового апарату. Інститут вертебрології і реабілітації спеціалізується на лікуванні захворювань хребта і суглобів, реабілітації після травм і операцій. На базі Інституту працює Центр зміцнення хребта і суглобів з унікальним для України комп'ютерним тренажерним обладнанням David, завдяки якому є можливість детально вивчити стан м'язового корсету спортсменів і сформувати індивідуальну програму відновлення, враховуючи всі особливості і фізіологічні показники організму.

Для розвитку українського спорту і підтримки олімпійського руху сторонами було прийнято рішення про підписання угоди з ФЛАУ та Інститутом вертебрології і реабілітації. 

Попередньо вона передбачатиме, що передові легкоатлети країни і представники інших видів спорту безкоштовно пройдуть діагностичне дослідження в Інституті вертебрології і реабілітації на високотехнологічному обладнанні і, при необхідності, повний курс лікування і реабілітації, до повного вирішення проблем зі здоров'ям. Вибирати учасників для цієї програми буде тренерська рада за наявною інформацією про проблеми зі здоров'ям у провідних атлетів.

Спасибі Ігорю Гоцул і В'ячеславу Тіртішніку за приємну і продуктивну зустріч!

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка