Меню
Єдиний колл-центр 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22
сб-нд: з 8 до 20
ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Лікувальний масаж спини: чому це необхідно?

  1. IVR
  2. Статті
  3. Лікувальний масаж спини: чому це необхідно?

Широко поширена проблема - болі в спині, найчастіше виникає в результаті хронічного м'язового спазму глибоких структур м'язового корсету хребта. Володарем цієї патології можна стати всього за місяць, виконуючи одну і ту ж роботу і навантажуючи одні й ті ж м'язи кожен день. Це стосується навіть тривалого сидіння за комп'ютером: фізичного напруження немає, але є постійне статичне навантаження на одну і ту ж групу мишц.Стоіт тільки з'явитися провокує фактору (переохолодження, додаткова фізичне навантаження або навіть стрес) і патологія відразу ж проявиться болями в спині. Чи впорається з цією проблемою допомагають спеціальні техніки лікувального масажу.

Чим корисний лікувальний масаж при болях у спині?

Лікувальний масаж дозволяє зняти надлишковий тонус з м'язово-зв'язкового корсета хребта, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі. Як результат - правильна постава, і менш вразливий хребет.

Лікувальний масаж - це також хороша профілактика болю в спині. Періодичні профілактичні курси лікувального глибокого масажу допомагають відновити еластичність м'язів, зв'язок і фасцій, поліпшити кровообіг у всіх структурах спини і хребті в тому числі. Для кращого ефекту їх проводять в комплексі з кінезіотерапія - лікуванням рухом.

Як працює лікувальний масаж?

Під час лікувального масажу спазмовані м'язи спочатку стимулюються, а потім розслабляються, так само опрацьовуються тригерні точки - ділянки м'язів, сухожиль або місць прикріплення, які підтримують надлишкове м'язову напругу. При тривалому м'язовому спазмі розвивається міофасціальний синдром - стійкий патологічний стан м'язових структур, усунути яку можна лише спеціальною технікою лікувального міофасціального масажу.

Кому лікувальний масаж спини протипоказаний?

Лікувальний масаж підходить практично всім. Виняток становлять пацієнти з онкологічними захворюваннями, при яких не можна стимулювати обмінні процеси і кровообіг, а також шкірні патології (висипу, дерматити, фолікуліти і т.д.).

Коли лікувального масажу недостатньо?

Для ефективного лікування захворювань хребта і болю в спині масаж - це лише частина терапії, один з методів, який виконує свою частину лікувального впливу. У більшості випадків до нього на додаток необхідні інші процедури. Зокрема, відновити рухливість в суглобах хребта допомагають мануальні і остеопатіческій техніки. Для усунення запального процесу іноді необхідна протизапальна, а також інша медикаментозна терапія. В Інституті вертебрології і реабілітації ми використовуємо полегшену техніку мануальної терапії - ортопедичну корекцію, яка має м'яку, щадне і дозований вплив на хребет.

Лікувальний масаж при болях у спині в Інституті вертебрології і реабілітації

В Інституті вертебрології і реабілітації наші спеціальні техніки лікувального масажу дозволяють ефективно опрацювати глибокі м'язи спини, які входять до складу м'язового корсету хребта і які не будуть зачіпатися при класичному масажі. Масаж виконують фахівці, які мають медичну освіту і навчаються техніці спеціального міофасціального масажу.

Курс лікувального масажу складається з 5-15 сеансів, в середньому по 25 хвилин кожен. Це час, необхідно для якісного і одночасно дозованого впливу на необхідні ділянки спини. У разі лікувального масажу правило «чим більше, тим краще» не працює і може надати негативних ефект.

Пацієнт відвідує масажиста щодня або через день. Частота і періодичність масажу може змінюватися індивідуально. Пацієнт відчуває полегшення досить часто вже після першої-другої процедури.

Для більш ефективного лікування болю в спині ми комбінуємо масажі з механотерапією - найбільш сучасним, високотехнологічним варіантом кінезіотерапії. Вона передбачає заняття на високоефективних сучасних тренажерах David. Це фінсько-німецька методика, яка дозволяє правильно розподіляти і дозувати навантаження на всі м'язи спини і структури хребта. Курсу з 24 занять раз на півроку достатньо, щоб опрацювати всі необхідні зони і, таким чином, знизити ризик утворень гриж і протрузій міжхребцевих дисків.

Інститут вертебрології і реабілітації - лідер в області лікування захворювань хребта консервативними (безопераційним) методами протягом 17 років. У більш ніж 95% випадків у пацієнтів Інституту вдається домогтися стійкої ремісії, відновлення обсягу рухів, і як результат, - підвищення якості життя при захворюваннях хребта.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 14
Середня оцінка: 4.4