Меню
Єдиний колл-центр 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22
сб-нд: з 8 до 20
ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ми відкрили нову філію біля метро «Позняки» в Києві!

  1. IVR
  2. Новини
  3. Ми відкрили нову філію біля метро «Позняки» в Києві!

На початку серпня 2016 відкрив свої двері новий філіал у Києві на Позняках на вулиці Срібнокільська 2а, корпус Б.

Це вже третє новий підрозділ Інституту вертебрології та реабілітації в цьому році! У лютому ми відкрили нову філію у Львові і «Центр зміцнення хребта і реабілітації суглобів» в Києві при філії Інституту на вулиці Андрющенка.

Нова філія біля метро «Позняки» - це четвертий медичний центр Інституту в Києві, створений для зручності пацієнтів на Лівому березі.

Як і всі філії мережі медичних центрів «Інститут вертебрології і реабілітації», даний центр застосовує той же комплекс консервативних методів лікування спини і суглобів: авторська корекція хребта методом "короткого важеля", професійний лікувальний масаж, фізіотерапевтичне лікування на ультрасучасному обладнанні.

Крім цього, на базі цієї філії буде функціонувати Центр зміцнення хребта і реабілітації суглобів з комплексом унікальних для України комп'ютеризованих медичних тренажерів David, якого так чекали наші пацієнти на Лівому березі.

«Особливість нашої роботи полягає в тому, що ми прагнемо не просто лікувати, або зняти гострий біль Пацієнта. Ми прагнемо вирішити хронічні наболілі проблеми Пацієнта в корені і назавжди », - Бабич Тетяна, директор мережі медичних центрів« Інститут вертебрології і реабілітації ».

Раді будемо бачити Вас в новій філії мережі «Інститут вертебрології і реабілітації»!

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка