Меню
Єдиний колл-центр 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22
сб-нд: з 8 до 20
ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Температура неясного генезу

  1. IVR
  2. Захворювання
  3. Температура неясного генезу

Тривале підвищення температури тіла від 37.5 до 38.3 градусів найчастіше пов’язане з прихованою інфекцією

Наприклад, із респіраторною чи харчовою, і може супроводжуватися відповідними її проявами (кашель, нежить, головний біль, слабкість, нудота, порушення процесу травлення тощо). 

Зазвичай упродовж кількох днів така температура зникає разом із симптомами інфекційного захворювання. Якщо ж підвищена температура без будь-яких на те причин турбує пацієнта більше 7 днів, це є приводом звернутися до терапевта.

Такий стан може свідчити про наявність в організмі запального процесу, аутоімунного або онкологічного захворювання, а також різних патологій (наприклад, порушення функції щитоподібної залози, індивідуальна реакція організму на прийом певних лікарських препаратів). 

Діагностика температура неясного генезу

Лікар має оглянути пацієнта, зібрати необхідний анамнез та призначити відповідні лабораторні (аналіз крові, сечі) та інструментальні дослідження (флюорографія, ЕКГ, УЗД і т.д.). За потреби може бути призначена консультація вузькоспеціалізованих фахівців (інфекціоніст, отоларинголог, гематолог тощо). 

Лікування

План лікування буде складено після встановлення причини підвищення температури. Лікар призначить необхідні медикаменти, а також жарознижувальні та протизапальні препарати в разі температури вище 38 градусів. За наявності в організмі бактеріальної інфекції пацієнт отримає рекомендації з антибіотикотерапії. 

Дотримання правил особистої гігієни, багатий на вітаміни раціон, налагоджений режим сну та відпочинку, уникнення перегрівання/переохолодження та регулярний контроль стану здоров’я — головні помічники на шляху до нормальної температури тіла та гарного самопочуття. 

Не варто ігнорувати тривалу температуру неясного генезу! Вона може маскувати серйозне захворювання.

 

Температура неясного генезу Тривала слабкість, розбитість, нестача сил Ревматоїдний артрит Хвороби травлення Алергія Ішемічна хвороба серця Гіпертонія Кардіоміопатія Фібриляція передсердь Тахікардія Синусова брадикардія Екстрасистолія Серцева недостатність Склеродермія Юнацький ревматоїдний артрит Феномен Рейно Системна червона вовчанка Системні васкуліти Оніміння різних частин тіла Стани після інсульту Мігрень Запаморочення Міастенія Судоми Невралгії, лицьовий біль Вегетативні розлади Полінейропатія Наслідки ЧМТ Грижі міжхребцевих дисків Дисциркуляторна енцефалопатія Варикоз Тромбоз та тромбофлебіт Біль та судоми у ногах Невротичні розлади у дітей Затримка або відхилення розвитку Дисплазія кульшових суглобів М’язова кривошия Рахіт Асиметрія черепа, голови чи обличчя у дітей Різна довжина ніг у дітей Деформація грудної клітини у дітей Обмежене відведення стегон у дітей Кульгавість у дітей Біль у спині чи кінцівках у дітей Ураження ЦНС у дітей Головний біль у дітей
Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка