Меню
Єдиний колл-центр 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22
сб-нд: з 8 до 20
ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Температура неясного генезу

  1. IVR
  2. Захворювання
  3. Температура неясного генезу

Тривале підвищення температури тіла від 37.5 до 38.3 градусів найчастіше пов’язане з прихованою інфекцією

Наприклад, із респіраторною чи харчовою, і може супроводжуватися відповідними її проявами (кашель, нежить, головний біль, слабкість, нудота, порушення процесу травлення тощо). 

Зазвичай упродовж кількох днів така температура зникає разом із симптомами інфекційного захворювання. Якщо ж підвищена температура без будь-яких на те причин турбує пацієнта більше 7 днів, це є приводом звернутися до терапевта.

Такий стан може свідчити про наявність в організмі запального процесу, аутоімунного або онкологічного захворювання, а також різних патологій (наприклад, порушення функції щитоподібної залози, індивідуальна реакція організму на прийом певних лікарських препаратів). 

Діагностика температура неясного генезу

Лікар має оглянути пацієнта, зібрати необхідний анамнез та призначити відповідні лабораторні (аналіз крові, сечі) та інструментальні дослідження (флюорографія, ЕКГ, УЗД і т.д.). За потреби може бути призначена консультація вузькоспеціалізованих фахівців (інфекціоніст, отоларинголог, гематолог тощо). 

Лікування

План лікування буде складено після встановлення причини підвищення температури. Лікар призначить необхідні медикаменти, а також жарознижувальні та протизапальні препарати в разі температури вище 38 градусів. За наявності в організмі бактеріальної інфекції пацієнт отримає рекомендації з антибіотикотерапії. 

Дотримання правил особистої гігієни, багатий на вітаміни раціон, налагоджений режим сну та відпочинку, уникнення перегрівання/переохолодження та регулярний контроль стану здоров’я — головні помічники на шляху до нормальної температури тіла та гарного самопочуття. 

Не варто ігнорувати тривалу температуру неясного генезу! Вона може маскувати серйозне захворювання.

 

Алергія Асиметрія черепа, голови чи обличчя у дітей Біль та судоми у ногах Біль у спині чи кінцівках у дітей Варикоз Вегетативні розлади Гіпертонія Температура неясного генезу Тривала слабкість, розбитість, нестача сил Ревматоїдний артрит Хвороби травлення Ішемічна хвороба серця Кардіоміопатія Тахікардія Синусова брадикардія Екстрасистолія Фібриляція передсердь Серцева недостатність Склеродермія Феномен Рейно Системна червона вовчанка Юнацький ревматоїдний артрит Системні васкуліти Оніміння різних частин тіла Стани після інсульту Дисциркуляторна енцефалопатія Мігрень Запаморочення Міастенія Судоми Невралгії, лицьовий біль Деформація грудної клітини у дітей Полінейропатія Наслідки ЧМТ Дисплазія кульшових суглобів Головний біль у дітей Грижі міжхребцевих дисків Тромбоз та тромбофлебіт Невротичні розлади у дітей Затримка або відхилення розвитку М’язова кривошия Рахіт Різна довжина ніг у дітей Обмежене відведення стегон у дітей Кульгавість у дітей Ураження ЦНС у дітей
Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка