Меню
Єдиний колл-центр 044 360 70 50
пн-пт: з 8 до 22
сб-нд: з 8 до 20
ЗАПИСАТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

«Вправити хребет»: коли без мануальної терапії не обійтися?

  1. IVR
  2. Статті
  3. «Вправити хребет»: коли без мануальної терапії не обійтися?

Проблеми зі спиною сьогодні є у багатьох: у тих, хто проводить багато часу за комп'ютером, і у тих, хто веде активний спосіб життя, у молодого, і населення похилого віку. Біль у спині свідчить про те, що правильне розміщення хребта порушено, з'явилися зайві передні / задні і бічні вигини. За рахунок цього міжхребетні м'язи відчувають статичне напруження, чинячи тиск на кровоносні і лімфатичні судини. Затискання нервів уповільнює обмінні процеси в органах, провокуючи старіння і різні захворювання. На допомогу приходить корекція хребта із застосуванням мануальних технік.

Як діє корекція хребта?

Під впливом рук лікаря на суглоби хребта і кінцівок, м'язи, зв'язки, фасції, відновлюється правильна функція опорно-рухового апарату, усуваються болі, коригується постава. Корекція не тільки прибирає симптоми, але і впливає на причину захворювання, що допомагає закріпити результат. Тільки після нормалізації функцій хребетного стовпа, кровопостачання і венозний відтік в проблемній зоні відновлюються.

В яких випадках вдаються до корекції хребта?

Корекція хребта застосовується в разі болю в спині, шиї і попереку, при головних болях, порушеннях постави, але протипоказана при загостреннях симптомів (вираженому внутрішньотканинному набряку, корешковой симптоматиці, прострілах). Лікування хребта також має на увазі застосування таблеток, ін'єкцій, мазей, фізіотерапевтичних процедур, але найкращих результатів вдається досягти тільки після попередньої корекції хребта. Саме після неї всі сегменти хребта можуть рівномірно отримувати поживні і біологічно активні речовини, які надходять з кров'ю.

Як проходить корекція хребта?

Щоб не нашкодити, застосовувати ортопедичну корекцію слід, коли загострення захворювання вже знято. Бувають випадки, коли корекцію застосовують в перших хвилинах прострілу, протягом години, поки не розвинувся стійкий набряк. У будь-якому випадку, перш, ніж приступити до корекції -врач-реабілітологом проводиться ретельна діагностика.

Процедура безпечна тим, що проводиться в горизонтальному положенні. Для маніпуляцій характерна м'якість і відсутність грубих рухів. Лікар впливає виключно на травмовану ділянку, коректує положення хребта, не докладаючи фізичного тиску на кістки і хребці. У корекції хребта дуже важлива максимальна точність маніпуляцій, доповнена ідеальним знанням анатомії і фізіології. Таким чином, ефективність процедури багато в чому визначається досвідом і кваліфікацією лікаря.

В результаті повертається нормальна рухливість в суглобі, вісь суглоба, забирається м'язовий спазм і травматизація міжхребцевих дисків, стають менше грижі і протрузії міжхребцевих дисків, усувається біль.

Безпечна і ефективна корекція хребта методом «короткого важеля»

Авторський метод «короткого важеля» застосовується в Інституті вертебрології і реабілітації і передбачає максимально точне і м'який вплив на блокований сегмент хребта. При цьому традиційні «скручування», струшування і інші хворобливі і небезпечні впливу практично не використовуються (тільки в самих рідкісних випадках).

Корекція хребта у багатьох асоціюється з хрускотом, який необхідний, щоб пацієнт відчув полегшення. «Короткий важіль» в деяких випадках дозволяє успішно коректувати хребет без традиційного і не дуже приємного хрускоту.

Метод спрямований не тільки зняття функціонального блоку, але і на поліпшення руху в певних відділах хребта, декомпресію (зняття стиснення) корінця, відновлення руху нижче розташованих хребців.

Корекція «коротким важелем» застосовується також для профілактики захворювань спини, коли необхідно поліпшити харчування і кровопостачання.

Ефект від використання методу бачимо вже після першої процедури. Для лікувальних і профілактичних цілей проводиться курс з 3-5 сеансів, кожні півроку. Метод також може бути доповнений масажем, фізіотерапевтичними процедурами, заняттями на медичних тренажерах.

Використання представленої методики в перебігу більш ніж 10 років, допомогло багатьом пацієнтам уникнути хірургічного втручання при лікуванні захворювань спини, швидко відновити працездатність.

Інститут вертебрології і реабілітації - експерт в області лікування спини протягом 15 років. (З 2002 року в Києві та Івано-Франківську, з 2016 року - у Львові). У більш ніж 95% випадків пацієнти Інституту позбавляються від захворювань хребта без операцій.

Чи була ця інформація вам корисна?
Оцініть інформацію на сторінці, нам важлива ваша думка
Усього голосів: 10
Середня оцінка: 3.5